Regulamin katalogu

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z Katalogu Firm Wiw.info.pl pod adresem http://Wiw.info.pl. Właścicielem katalogu firm jest firma "Hurtownia EWJA Łukasz Ostrowski". 952-191-13-58. ul. Narcyzów 14/14, Józefosław 05-500.

Do bazy dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działające lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do bazy nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Proszę nie powtarzać fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do bazy lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Usługa rozpatrzenia wpisu do bazy jest płatna. Płatności można dokonać za pomocą systemu Dotpay oraz bezpośredniego przelewu na konto. W tym celu konieczne jest wysłanie przelewu na wskazany w formularzu numer konta o określonej treści. Kwota przelewu podana jest w formularzu. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2 dni. Wysłanie przelewu nie gwarantuje zaakceptowania wpisu.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.

Katalog firm http://Wiw.info.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem bazy na podawane adresy e-mail.

Katalog firm http://Wiw.info.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Wpisy do bazy dokonywane są na okres 10 lat. Koszt wpisu na 10 lat wynosi 20 zł brutto, (przelew Dotpay) albo 29,99 zł (przelew Dotpay). Na 30, 20 i 10 dni przed wygaśnięciem wpisu na podany w formularzu adres e-mail wysyłany jest link do płatnego przedłużenia wpisu na kolejny okres czasu (rok lub 10 lat). W przypadku nie kliknięcia w wysłany link wpis pozostaje w bazie, ale prowadzące do strony linki nie będą linkami bezpośrednimi.

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres biuro@664.pl
Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.